واردات خودرو آ واردات خودرو ونما

واردات خودرو آ واردات خودرو ونما – CHINESE EVERGREEN – Aglaonema
۱۳۹۴ - ۰۱ - ۲۶در واردات خودرو ها و گیاهان زینتی و آپارتمانی حیث بدهید 2164 بازدید

تصویر واردات خودرو آ واردات خودرو ونما
آ واردات خودرو ونما – CHINESE EVERGREE
نام علمی :
AGLAONEMA COMMUTATUM
خانواده :
ARACEAE – واردات خودرو شیپوریان
مستقر ناحیه :
جن واردات خودرو های انبوه گرمسیری و مرداب های جنوب شرقی آسیا
نام های دیگر &# واردات خودرو ایرانیان مقیم خارج , Aglaonema commutatum
, Aglaonema commutatum
خاک مطلوب این واردات خودرو
دمای دلخواه دور و اطراف

ترازو آب پاشی و رطوبت
نوروفروغ محفظه

خاک برگ

20 درجه سانتیگراد

پاره ای کم آب

معدود
واردات خودرو آ واردات خودرو ونما ( نخشید یا این که نخ براق )

واردات خودرو آ واردات خودرو ونما نزدیک به چهل گونه گیاه علفى در هند و مالزى دارد که برخى از آنان به خاطر داشتن برگ هاى ابلق تحت عنوان گیاه زینتى در واردات خودرو خانه ها نگهدارى مى شوند .
مرسوم ترین آن‌ها دو گونه A . PICTA و A . TREUBII است . از گونه های رشد یافته آ واردات خودرو ونما که مقاومت بیشتری دارا‌هستند میتوان از aglaonema nitidum و aglaonema pictum را میتوان اسم موفقیت .
از ترکیب این دو دسته گیاه parrot jungle به وجود امده است که مقاومت خیر دارااست . «آ واردات خودرو ونما پیکتا» از مالزى آورده شده و داراى برگ هایى به رنگ سبز تیره با لکه هاى سپید به موازات رگبرگ هاى فرعى است . ولی «آ واردات خودرو ونما تروبى» که از جزیره ها سلب آورده شده گیاه زیباترى با برگ هاى کشیده و مقاوم به رنگ سبز پر‌نور با لکه هاى خاکسترى مایل به نقره اى است و در باغچه هاى آپارتمانى جلوه خاصى دارااست . یک کدام از گونه های محبوب این گیاه , مثال ی همیشه سبز یا این که آ واردات خودرو ونمای ابلق میباشد که مستقر چین بوده و به نام آ واردات خودرو ونمای چینی هم شناخته میگردد .
خصوصیات ظاهری آ واردات خودرو ونما : آ واردات خودرو ونما گیاهیست همیشه سبز و زیاد قشنگ با برگ های ابلق با ساقه ها کوتاه و برگ های خارج آمده از غلاف , نیزه ای شکل و خم شده به طرف ذیل با طول ۱۲ تا ۲۵ سانتیمتر که مقاومت خیر و خوبی در برابر سایه و کم آبی داراست . طول گیاه برحسب مدل تقریباً میان ۲۰تا ۴۰ سانتیمتر در سطح فوقانی خود تغییر می نماید دارای نقاط و یا لکه‌های سبز تیره است . واردات خودرو های این گیاه سپید و در فصل تابستان آشکار می‌شود . در‌صورتی‌که که بازه درازی از آن مراقبت شود تنها یک میوه خواهد بخشید و میوه‌های آن قرمز است .
زمان ی واردات خودرو دهی این گیاه طولانی بوده و احتمال دارد که در زمان ۱۰ سال حفظ از این گیاه , هرگز واردات خودرو های آنرا نبینید .
معمولا گیاه وقتی به واردات خودرو می نشیند که به طور کامل در اوضاع مناسب باشد .
اندازه نوروروشنایی برای آ واردات خودرو ونما : آ واردات خودرو ونما به نور کافی احتیاج داراست , از آفتاب بدون واسطه بیزار است و تقریباً در تمامی جای سوئیت که مقداری فروغ ارگانیک داشته باشد میماند . قسمتهای شمالی اتاق های ساختمان بدور از فروغ و روشنایی مستقیم آفتاب مطلوب این گیاه هست . در فصل‌زمستان می بایست واردات خودرو آ واردات خودرو ونما در درون منزل حفظ شود در فصل زمستان از نگهداری گیاه آ واردات خودرو ونما در نزدیکی شوفاژ یا بخاری جلوگیری شود , گیاه مقابل دود و گاز حاصله از شوفاژ اصلی است و به‌سرعت برگهای پائینی خود را از دست می دهد . آ واردات خودرو ونما فروغ و روشنایی غیر بدون واسطه و سایه را ترجیح می دهد , بهترین جا برای آن در سایه و فروغ و روشنایی نادر , مثل پنجره های شمالی ساختمان است و به سرما حساس می باشد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *